Zarządzanie projektem przenoszenia fabryk

 

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc i wsparcie w zakresie profesjonalnego zarządzania projektem przenoszenia fabryk, elektrowni i innych zakładów przemysłowych.

Proces planowania i późniejszego zarządzania projektu relokacji jest podstawą udanego i bezpiecznego przeniesienia – nawet jeśli relokacja dotyczy przeniesienia jedynie pojedynczych elementów wyposażenia fabryki, lub tez konkretnego systemu mechanicznego takiego jak taśmociąg, taśma montażowa, piec hutniczy, czy tez silos.

 

Co daje dobrze sporządzony projekt?

 

Umożliwia on zrealizowanie wszystkich wymienionych w nim założeń w przewidzianym na to czasie nawet w przypadku pojawienia się komplikacji – nasze harmonogramy tworzone są przez doświadczonych i kompetentnych pracowników, którzy podczas planowania i zarządzania projektem przenoszenia fabryk biorą pod uwagę wszelkie możliwe problemy i nieprzewidziane okoliczności, które uwzględnia czas realizacji projektu.

Na tym polega planowanie i zarządzanie. Rezultatem jest harmonogram, który daje się wykonać w oczekiwanym terminie i co najważniejsze jest efektywny z punktu widzenia Klienta.

Nasze harmonogramy i projekty zawierają m.in.:

  • kompletną dokumentację bezpieczeństwa
  • wszelkie rysunki techniczne jak też projektowanie wspomagane komputerowo (tzw. CAD)
  • spis wszystkich urządzeń, systemów i wyposażenia fabryk,
  • rozmieszczenie wszystkich urządzeń przed przeprowadzką (z możliwością naniesienia zmian co do rozmieszczenia docelowego)
  • Korzystając z usług naszych doświadczonych menadżerów i projektantów dajemy gwarancję poprawnie, szybko i bezpiecznie przeprowadzonej realizacji przeniesienia fabryki, lub elektrowni. Wszystkie to dzięki kilku niezwykle ważnym i podstawowym elementom, takim jak:
  • odpowiednie dostosowanie taboru transportowego
  • dopasowanie całego niezbędnego personelu pracowników, ekspertów i projektantów

Wszyscy nasi menadżerowie projektu są odpowiednio wykwalifikowani, aby odpowiednia zarządzać i przestrzegać regulaminu wcześniej sporządzonego.

 

Jak przebiega proces tworzenia projektu przenoszenia / relokacji?

 

Najpierw chcemy dogłębnie i ze szczegółami poznać wymagania klienta, a dopiero później uwzględniamy te wymagania przy planowaniu indywidualnego harmonogramu przenoszenia fabryki. Nasze zarządzanie projektem przenoszenia fabryk to gwarancja szybkiego i bezpiecznego transferu elektrowni i fabryk.

Korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszych analityków, projektantów i wszelkich innych specjalistów w procesie tworzenia całego planu przeprowadzki fabryki. Przenosiliśmy i przenosimy fabryki i zakłady przemysłowe z każdego regionu Europy i do każdego miejsca na świecie.

Aby nasze projekty przenoszenia fabryk cechowały się bezpieczeństwem i uwzględniały wszystkie elementy, które mają być wymagane w ramach projektu konieczne jest skontaktowanie się z nami i umówienie się na spotkanie na miejscu i wykonanie bezpłatnej ekspertyzy i szacowania potrzebnego sprzętu i zakresu działań.

 

Jakie inne usługi możemy zaoferować?

 

Oprócz tego, oferujemy również niezwykle profesjonalnych i doświadczonych specjalistów do wynajęcia w zakresie montowania, spawania, podnoszenia maszyn, czy też instalowania maszyn i systemów oraz testowana całego oprzyrządowania.

Nasze usługi w zakresie planowania i zarządzania projektem przenoszenia fabryk, jak również wszelkie inne, wliczając w to kompleksowe i profesjonalne wsparcie logistyczne to gwarancja bezpiecznego, szybkiego i profesjonalnego transportu zarówno małych, jak i dużych elementów wyposażenia przemysłowego. Dla tych celów oferujemy nasz transport ponadgabarytowy.

 

Zainteresowaliśmy państwa swoją ofertą?

Wyślij nam wypełniony formularz zapytania a my skontaktujemy sie z Toba i umówimy na spotkanie. Jest to niezbędne przy tworzeniu projektu przenoszenia fabryki. Ekspertyza mająca miejsce na terenie twojej fabryki pozwoli na oszacowanie kosztów i czasu potrzebnego na zakończenie projektu.