Współpraca przy przenoszeniu fabryk – usługi podwykonawcze

 

Będąc firmą o wyrobionej pozycję na rynku, nasza działalność nie skupia się jedynie na samym przenoszeniu zakładów przemysłowych i planowaniu projektów, ale też na oferowaniu współpracy przy przenoszeniu fabryk.
Nasza oferta współpracy to znakomita szansa dla mniejszych firm oferujących przenoszenie fabryk na krajowym podwórku, lub potrzebujących dodatkowych specjalistów i maszyn

Jesteś zainteresowany nawiązaniem współpracy z naszą firmą?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!
info@przenoszeniefabryk.pl

 

Posiadamy swoje oddziały nie tylko w Polsce, ale też w Niemczech, Czechach, na Ukrainie oraz w Wielkiej Brytanii. Działanie na wielu rynkach i kontynentach daje nam możliwość zwiększania doświadczenia i obcowania z najnowocześniejszymi i najbardziej profesjonalnymi specjalistami i metodami w zakresie przenoszenia, montażu i demontażu urządzeń.
Nasza firma to w pełni profesjonalny zespół specjalistów zajmujących się wszystkimi kwestiami związanymi z przenoszeniem fabryk, zakładów przemysłowych i elektrowni, a także firm.
Nasza obecność na wszystkich kontynentach potwierdza, że nasze usługi cieszą się szczególnym zainteresowaniem i zaufaniem ze strony klientów.

 

W jakim zakresie możliwe jest nawiązanie współpracy z waszą firmą?

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były oferowane nie tylko z myślą o kliencie, który chce przenieść firmę, lub fabrykę, ale także z myślą o wspomaganiu mniejszych  firm krajowych zajmujących się transportem maszyn i urządzeń oraz/lub całych fabryk na terenie danego kraju.

 

Istnieje możliwość nawiązania współpracy z nasza firmą w przypadku gdy:

 

  • istnieje zapotrzebowanie na dodatkowych pracowników
  • niemożliwe jest skorzystanie z własnych pracowników z powodów losowych (choroba, wypadek, itp.)
  • istnieje konieczność przetransportowania danej fabryki, lub firmy za granicę
  • istnieje konieczność przetransportowania niezwykle ciężkich elementów konstrukcji, albo wyposażenia (zarówno w kraju, jak i za granicę)

We wszystkich powyższych kwestiach możemy służyć państwu naszą dogłębną wiedzą, dostępnym sprzętem transportowym, urządzeniami dźwigowymi oraz niezwykle profesjonalnymi i doświadczonymi monterami, inżynierami i specjalistami.
Możemy zaoferować podwykonawstwo przy demontażu, sporządzaniu planów przenoszenia fabryk, podnoszenia maszyn i urządzeń, a także przy testowaniu, montażu i transporcie elementów wyposażenia fabryk poza granice kraju.
Serdecznie zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą i do kontaktowania się z nami w celu nawiązania bliższej współpracy w wyżej wymienionych kwestiach

Zapraszamy