Przenoszenie fabryk i zakładów w kraju i za granicę

 

Oferujemy Państwu kompleksowe i profesjonalne przenoszenie fabryk i zakładów za granicę, jak również na terenie kraju.

Usługi te zapewniamy dla wszystkich kompleksów przemysłowych, począwszy od małych zakładów, po wielkie fabryki i elektrownie. Zajmujemy się również przenoszeniem maszyn na terenie kraju oraz za granicą.

Przenosimy fabryki i maszyny w kraju i za granicą:

Jesteśmy w stanie przetransportować każdy rodzaj wyposażenia przemysłowego na potrzeby naszych klientów. Oferujemy transfery całych fabryk do dowolnego miejsca na świecie.

Oferujemy też transport i przenoszenie pojedynczych maszyn, systemów elektrycznych i mechanicznych. Posiadamy niezbędne doświadczenie w przenoszeniu fabryk, linii produkcyjnych i zakładów produkcyjnych do każdego regionu świata.

Co oferujemy:

Nasza firma realizuje wszystkie prace wchodzące w skład projektu przenoszenia fabryk. Są to między innymi:

  • instalacja i demontaż maszyn
  • podnoszenie maszyn
  • pakowanie i przygotowywanie wyposażenia fabryk do transportu
  • załadunek i wyładunek wszystkich elementów wyposażenia
  • odłączanie i demontaż, montaż i podłączanie wszystkich systemów i maszyn
  • transport wielkogabarytowych elementów przemysłowych
  • modernizację maszyn przed przenoszeniem i po przenoszeniu
  • spawanie gazowe, elektryczne i wieloma innymi metodami
  • profesjonalne testowanie maszyn przed i po transporcie na miejsce docelowe
  • oraz szereg innych działań

Wszystkie powyższe działania gwarantują szybkie, bezpieczne i profesjonalne przenoszenia fabryk na duże odległości w rozsądnych cenach.

 

W swojej firmie posiadamy zespół wysoce wykwalifikowanych i profesjonalnych ekspertów zajmujących się demontażem, montażem, podnoszeniem, testowaniem, pakowaniem i przygotowywaniem maszyn do transportu.

Zajmują sie oni też modernizacją, spawaniem, sporządzaniem planów rozmieszczenia wyposażenia fabryki, przygotowaniem projektu przenoszenia fabryk, sporządzaniem kosztorysów i wielu innych.

Więcej informacji możecie państwo znaleźć na stronie wynajem monterów maszyn i urządzeń

Transport ponad gabarytowych elementów:

Zapewniamy Państwu szeroki wybór ciągników wieloosiowych przystosowanych do transportu ciężkich elementów (np. kominy przemysłowe, całe linie montażowe, turbiny wiatrowe, itp.)

Dlaczego warto nas wybrać:

Używamy jedynie najnowszej technologii w zakresie demontażu, pakowania, transportu i podłączania wszystkich niezbędnych elementów systemów elektronicznych, mechanicznych i wszelkiego innego wyposażenia.

Ubezpieczenie OC:

Mając na uwadze wszystkie powyższe elementy, nasza firma od dawna posiada ważne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Wszystkie nasze usługi oferowane są w skali globalnej – do każdego zakątku świata. Najwięcej projektów realizujemy w obrębie Europy i Azji Mniejszej.

Skontaktuj się z nami!

Wypełnij formularz kontaktowy i odeślij go nam już dziś!

Gwarantujemy natychmiastową odpowiedź i przyjazd na miejsce w celu skalkulowania kosztów i sporządzenia niezbędnych planów do późniejszego zarządzania projektem. Zapraszamy również do kontaktu mailowego i telefonicznego.