Przenoszenie maszyn Bydgoszcz

Zapewniamy profesjonalne przenoszenie ciężkich maszyn i urządzeń przemysłowych w Bydgoszczy i okolicach. Posiadamy specjalistyczne sprzęt, niezbędny do demontażu, montażu, załadunki i przewiezienia maszyn i urządzeń, którym dysponujemy w Bydgoszczy jak i również na terenie całego kraju.

Podnoszenie i załadunek ciężkich maszyn:

Do podnoszenia odłączonych i zdemontowanych urządzeń używamy wyspecjalizowanych dźwigów hydraulicznych oraz żurawi i podnośników dźwigowych. 
Daje to nam gwarancję wykonania wszystkich prac profesjonalnie i fachowo a Państwu zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy.

Co oferujemy:

Nasza firma realizuje wszystkie prace wchodzące w skład projektu przenoszenia zakładów produkcyjnych. Są to między innymi:

  • instalacja i demontaż maszyn
  • podnoszenie maszyn
  • pakowanie i przygotowywanie wyposażenia fabryk do transportu
  • załadunek i wyładunek wszystkich elementów wyposażenia
  • odłączanie i demontaż, montaż i podłączanie wszystkich systemów i maszyn
  • transport wielkogabarytowych elementów przemysłowych
  • modernizację maszyn przed przenoszeniem i po przenoszeniu
  • spawanie gazowe, elektryczne i wieloma innymi metodami
  • profesjonalne testowanie maszyn przed i po transporcie na miejsce docelowe
  • oraz szereg innych działań

Wszystkie powyższe działania gwaranctują szybkie, bezpieczne i profesjonalne przenoszenia fabryk na duże odległości w rozsądnych cenach.

Specjaliści do wynajęcia:

W swojej firmie posiadamy zespół wysoce wykwalifikowanych i profesjonalnych ekspertów zajmujących się demontażem, montażem, podnoszeniem, testowaniem, pakowaniem i przygotowywaniem maszyn do transportu.
Zajmują sie oni też modernizacją, spawaniem, sporządzaniem planów rozmieszczenia wyposażenia fabryki, przygotowaniem projektu przenoszenia fabryk, sporządzaniem kosztorysów i wielu innych.
Więcej informacji możecie państwo znaleźć na stronie wynajem monterów maszyn i urządzeń

Transport ponad gabarytowych elementów:

Zapewniamy Państwu szeroki wybór ciągników wieloosiowych przystosowanych do transportu ciężkich elementów (np. kominy przemysłowe, całe linie montażowe, turbiny wiatrowe, itp.)

Demontaż maszyn i wsparcie logistyczne:

Nasza firma zapewnia wsparcie logistyczne, które przyspiesza i  działania polegające na transporcie maszyn i urządzeń fabrycznych na duże odległości, często pomiędzy kontynentami.
Jednocześnie zapewniamy Państwu fachowców od demontażu, modernizacji, testowania, spawania, montażu maszyn. Uczestniczyli oni w realizacji wielu projektów przenoszenia całych fabryk zarówno dla większych jak również mniejszych przedsiębiorstw z całego świata.

Dlaczego warto nas wybrać:

Oferujemy szeroki wachlarz ciągników, oraz możliwość skorzystania z transportu łączonego, aby zaoszczędzić dla Państwa cenny czas oraz pieniądze.
Gwarantujemy przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas transportu, ale też podczas demontażu i montażu maszyn.
Zapewniamy równocześnie niezwykle opłacalny i profesjonalny transport wielkogabarytowy. Jest to znakomite rozwiązanie w przypadku, gdy potrzebują Państwo przetransportować duże elementy wyposażenia fabryk takie jak silosy, piece hutniczne, łopaty turbin wiatrowych, itp.

Ceny przenoszenia fabryk i maszyn:

Zapraszamy serdecznie do wypełnienia formularza zapytania dostępnego na naszej stronie – pozwoli nam to dokonać wstępnej analizy projektu przeniesienia Państwa maszyn i/lub fabryki.

WAŻNE!

Aby dokonać pełnej wyceny niezbędne jest dostarczenie nam zdjęć i filmów video prezentujących wnętrze fabryki, rozmieszczenie maszyn i całe otoczenie kompleksu przemysłowego. Informujemy też o konieczności przeprowadzenia wizytacji na miejscu przez naszych specjalistów – potrzebują oni obejrzeć całe miejsce, aby sprecyzować koszty projektu i termin jego wykonania.