Przeniesienie firm do Niemiec i z Niemiec do Europy – Azja / cały świat

 

Przenoszenie fabryk do Niemiec

 

Oferta naszej firmy umożliwia przeniesienie firm do Niemiec oraz z Niemiec na takie kontynenty jak Europa, Azja, czy Afryka. Oferujemy wszystkie niezbędne usługi, które zagwarantują bezpieczny i szybki przewóz elementów wyposażenia firm i fabryk.
Przenosimy różnego rodzaju zakłady przemysłowe, firmy i fabryki – podejmujemy się realizacji każdego projektu, niezależnie od jego rozmiaru. Przenosiliśmy już w swojej historii fabryki i zakłady z branży chemicznej, samochodowej, spożywczej, papierniczej, oraz wielu innych.
Rzeczą, która nas wyróżnia jest możliwość transportu zarówno krajowego i zagranicznego. W przypadku Niemiec, możemy w ten sposób zaoferować zarówno transport w obrębie mniejszych i większych niemieckich miast, ale także przeniesienie firm z Niemiec do każdego innego rejonu na świecie.

 

Co możemy zaoferować?

 

Działalność naszej firmy to opcja pełnego przeniesienia fabryki wraz z demontażem maszyn, transportem i podłączeniem wszystkiego w nowym miejscu.

Posiadamy zgrany, doświadczony i profesjonalny zespół monterów i inżynierów, którzy wykonują następujące usługi:

  • demontaż wyposażenia fabryk
  • usługi dźwigowe oraz pakowani maszyn na ciężarówki i kontenerowce
  • transport całej fabryki (możliwy łączony i/lub wielkogabarytowy)
  • podłączanie sprzętu i testowanie
  • odbiory komisyjne
  • sporządzanie planów i projektów przenoszenia
  • wykonywanie ekspertyz i sporządzanie kosztorysów
  • przygotowanie całej niezbędnej dokumentacji

 

Zapraszamy do kontaktu:

Zadzwoń: +48 77 541 88 70
Wyślij E-maila: info@przenoszeniefabryk.pl

 

 

Rynek niemiecki

 

Niemiecka gospodarka jest jedną z największych na świecie i lokuje Niemcy na trzeciej lokacie – tuż za Stanami Zjednoczonymi i Chinami. Niemiecki rynek jest niezwykle stabilny finansowo i wciąż rozwija się w stałym tempie.
Niemiecka gospodarka charakteryzuje się największym eksportem w skali światowej co dobrze wróży przenosinom polskich przedsiębiorstw, które mają w planach otworzenie tam działalności.
Pomimo swojej siły, niemiecki przemysł od kilku lat posiada coraz mniejszą liczbę pracowników, łącznie z tymi najbardziej wykwalifikowanymi. Umożliwia to naszym firmom przeniesienie firm do Niemiec wraz z całą ich produkcją przy użyciu wiedzy i doświadczenia naszych wykwalifikowanych monterów i inżynierów.