Przechowywanie maszyn

Jako profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem zwracamy szczególną uwagę na należyte przechowywanie i konserwację maszyn, jak również odpowiednie przygotowanie ich do transportu.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze przechowalnie maszyn i wszelkich innych urządzeń zapewniały najlepsze możliwe warunki dla wszystkich elementów wyposażenia fabryk, zakładów przemysłowych i elektrowni.

 

Zabezpieczanie maszyn na czas przenoszenia:

Nasi specjaliści do wynajęcia przetestują i odpowiednio zabezpieczą oraz sprawdzą funkcjonalność wszystkich składowanych maszyn, jak też przystosują wszystkie pomieszczenia uwzględniając czynniki takie jak podatność na zawilgocenie, zapylenie, czy też wysokie i niskie temperatury.

 

Załadunek i wyładunek maszyn:

Oferujemy bezpieczne i sprawdzone metody wyładunku i załadunku całego sprzętu przemysłowego za pomocą naszych wyspecjalizowanych i zaawansowanych podnośników dźwigowych oraz wózków widłowych obsługiwanych przed doświadczonych operatorów.

 

Transport ponadgabarytowy całego wyposażenia fabryki:

Oferujemy profesjonalny i wspierany logistycznie transport ponadgabarytowy. Posiadamy duży wybór środków transportu odpowiednich do przemieszczania zarówno mniejszych elementów, jak również całych fabryk, elektrowni i zakładów przemysłowych.

 

Wycena kosztów przenoszenia maszyn / fabryki:

Ponieważ wszystkie wyceny przygotowywane są indywidualnie zachęcamy Państwa do wypełnienia formularza zapytania.

Po przeanalizowaniu zakresu prac skontaktujemy sie z Państwem i umówimy na spotkanie w celu obejrzenia całego otoczenia fabryki i rozmieszczenia w niej całego wyposażenia. Następnie przekażemy Państwu dokładny kosztorys całej operacji przenoszenia.