Podnoszenie maszyn

 

Nasza firma oferuje profesjonalne podnoszenie maszyn, zarówno mniejszych i lżejszych, jak również tych ponadgabarytowych i ważących często przeszło 1000 ton.

 

Podnoszenie maszyn:

  • Korzystamy jedynie ze sprawdzonych i najnowocześniejszych  urządzeń, regularnie serwisowanych i przystosowanych do podnoszenia, załadunku i wyładunku różnych gabarytowo maszyn.
  • Nasze dźwigi ruchome i profesjonalne żurawie umożliwią podnoszenie nawet wielkogabarytowych elementów takich jak kominy, silosy, lub wiatraki przemysłowe.

Zapewniamy wynajem dźwigów i podnośników dźwigowych oraz doświadczonych operatorów

 

Transport i montaż maszyn:

Nasza firma oferuje pakowanie maszyn, przygotowywanie ich do transportu, testowanie, podłączenie, montaż i przekazanie do użytkowania. Zapraszamy także do skorzystania z naszego transportu ponadgabarytowego.

Oferujemy ponadto usługi takie jak:

  • wizytację na miejscu aby dokładnie określić zakres usług dźwigowych
  • sporządzanie planu przenoszenia i podnoszenia wraz z załadunkiem i wyładunkiem
  • zabezpieczanie sprzętu przed uszkodzeniem podczas podnoszenia i przenoszenia
  • profesjonalne zarzadzanie projektem przenoszenia fabryk

 

Transport fabryk i maszyn za granicę:

Wszystkie nasze usługi wymienione powyżej oferowane są w skali globalnej, zarówno na terenie Europy, Azji (w tym Bliskiego Wschodu), ale też Afryki i wszystkich innych kontynentów.
Przenosimy zarówno całe fabryki wraz z całym sprzętem pomiędzy kontynentami, ale także w obrębie konkretnego państwa – między większymi i mniejszymi miastami.

 

Wycena Państwa projektu przeniesienia fabryki:

Zapraszamy do wypełnienia formularz zapytania i odesłania go nam. Pozwoli nam to sprecyzować zakres usług potrzebnych do zrealizowania Państwa projektu a tym samym na oszacowanie jego kosztów.