Termoformiarka maszyna do formowania dużych elementów z tworzywa sztucznego

Formularz zapytania

Stanowisko: Termoformiarka maszyna do formowania dużych elementów z tworzywa sztucznego

Na sprzedaż termoformiarka. Termofatura / termoformatura/ termoformiarka – maszyna do formowania dużych elementów z tworzywa sztucznego (plastiku).
Była wykorzystywana przy produkcji lodówek.
Rok produkcji 2008.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem używanych termoformiarek w Polsce lub chcieliby Państwo sprowadzić z zagranicy, to służymy pomocą. Oferty na naszej stronie internetowej to w większości termoformiarki jeszcze dostępne, ale często mogą być już zarezerwowane, dlatego też prosimy o uprzedni kontakt, aby potwierdzić, czy dana termoformiarka nadal jest dostępna.
W sytuacji, gdy szukają Państwo innego rozmiaru termoformiarki lub o innej specyfikacji zachęcamy do kontaktu z nami oraz prosimy o dane  konkretnie czego Państwo szukają. Postaramy się to dla Państwa znaleźć. Z uwagi, że są totermoformiarki używane ceny mogą być różne, w zależności od stanu, miejsca lokalizacji, wielkości, transportu i producenta.  Jako firma przenosząca maszyny i linie montażowe oferujemy kompletny serwis od A do Z, czyli od zakupu aż do montażu i uruchomienie. Oferujemy profesjonalny demontaż, załadunek, rozładunek termoformiarek. Specjalistyczny transport termoformiarek na terenie całego kraju i za granicą. Oraz montaż termoformiarek i rozruch w wybranej przez Państwa lokalizacji. Dysponujemy niezbędnym sprzętem potrzebnym do demontażu, montażu, instalacji, modernizacji oraz przewożenia termoformairek na terenie Polski oraz w całej Europie, Azji, obu Amerykach i każdym miejscu na świecie.
Zapraszamy.