Kabel ziemny do wysokiego napięcia 110kV

Formularz zapytania

Stanowisko: Kabel ziemny do wysokiego napięcia 110kV

Sprzedaż kabla ziemnego 12 km na wysokie napięcie 2 XS(FL)2Y 1 x 400 RM / 150mm2 – 110 kV BRUGG CABEL Szwajcaria

Na sprzedaż 12 km kabla na wysokie napięcie, produkowany klika lat temu, w bardzo dobrym stanie. 
Kabel produkowano z przeznaczeniem na rynek rosyjski, ale projekt upadł i kabel został. Obecnie zwoje znajdują się na terenie Szwajcarii. Kabel posiada wszystkie niezbędne certyfikaty.

Na sprzedaż:

  • 18 zwoji kabla 110 kV
  • Izolacja: usieciowany polietylen,
  • typ 2 XS 1 x 400 RM / 150mm2 64/110 kV
  • Producent BRUGG CABEL AG
  • Party – 18 bębnów (bębny)
  • Rozmiar 286 x 200 x 286 (11896 metrów)
  • Raport z badań BRUGG CABEL AG “z 25. 10. 2004 r.

    Kabel był przechowywany w opakowaniu. Nie ma żadnych uszkodzeń.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu negocjacji ceny oraz ustalenia szczegółów. 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem kabli wysokiego napięcia w Polsce lub chcieliby Państwo sprowadzić z zagranicy, to służymy pomocą. Oferty na naszej stronie internetowej to w większości kable jeszcze dostępne, ale często mogą być już zarezerwowane, dlatego też prosimy o uprzedni kontakt,aby potwierdzić, czy dany kabel  nadal jest dostępna.
W sytuacji, gdy szukają Państwo innego rozmiaru linii lub o innej specyfikacji zachęcamy do kontaktu z nami oraz prosimy o dane  konkretnie czego Państwo szukają. Postaramy się to dla Państwa znaleźć. Ceny mogą być różne, w zależności od stanu, miejsca lokalizacji, wielkości, transportu i producenta. 
Jako firma przenosząca maszyny i linie montażowe oferujemy również kompletny serwis od A do Z, czyli od zakupu aż do montażu i uruchomienie. Oferujemy profesjonalny demontaż, załadunek, rozładunek. Specjalistyczny transport na terenie całego kraju i za granicą. Oraz montaż linii i rozruch w wybranej przez Państwa lokalizacji. Dysponujemy niezbędnym sprzętem potrzebnym do demontażu, montażu, instalacji, modernizacji oraz przewożenia całych fabryk na terenie Polski oraz w całej Europie, Azji, obu Amerykach i każdym miejscu na świecie.
Zapraszamy.