Montaż instalacji przemysłowych

Będąc profesjonalną firmą oferującą demontaż, montaż i przenoszenie maszyn, fabryk, elektrowni oraz wszystkich zakładów przemysłowych zapewniamy Państwu również kompleksowe usługi w zakresie montażu instalacji przemysłowych.

Obszar działania i nasze usługi:

Działamy na terenie całego świata – docieramy do każdego kraju i podejmujemy się realizacji każdego projektu przenoszenia zakładów przemysłowych i wszystkich maszyn. Najwięcej projektów otrzymujemy i realizujemy w obrębie Europy oraz Bliskiego Wschodu.

W naszej ofercie znajdą Państwo, m. in. usługi takie jak (lista nie jest kompletna):

 • instalację systemów pneumatycznych
 • instalację systemów alarmowych
 • instalację systemów wentylacyjnych
 • instalację systemów hydraulicznych
 • instalację kompletnych linii produkcyjnych
 • instalację taśm montażowych
 • instalację linii produkcyjnych
 • instalację systemów kanalizacyjnych
 • instalację pełnej elektryki
 • instalację systemów elektromechanicznych
 • oraz montaż i instalację wielu innych systemów

Nasi specjaliści od instalacji, modernizacji i testowania maszyn:

Do instalacji wszystkich powyższych (i nie tylko) systemów przemysłowych desygnujemy naszych najlepszych monterów maszyn i urządzeń.
Istnieje możliwość wynajęcia dowolnej liczby naszych monterów na dowolny czas w zależności od Państwa wymagań. Gwarantujemy pełen profesjonalizm wykonanych przez nas prac.

Sporządzanie dokumentacji:

Oferujemy sporządzanie profesjonalnych i szczegółowych planów rozmieszczenia systemów i maszyn po przeniesieniu.
Ułatwia nam to proces całej instalacji na miejscu docelowym a Państwu zapewnia oszczędność czasu i pieniędzy.
Pozwala nam to też dopilnować aby wszystkie elementy były zainstalowane, podłączone i przetestowane we właściwym miejscu i kolejności.
Cała sporządzona przez nas dokumentacja jest później egzekwowana przez naszych specjalistów. Zobacz zakładkę zarządzanie projektem przenoszenia fabryk, aby dowiedzieć się więcej.

Przenoszenie fabryk za granicę:

Oferujemy kompleksowe usługi przenoszenia firm i fabryk za granicę, jak również przenoszenie maszyn oraz załadunek, rozładunek, podnoszenie, demontaż i montaż całego sprzętu w miejscu docelowym.

Ubezpieczenie:

Jesteśmy firmą ubezpieczoną od wszelkich niepożądanych wypadków, które mogą się zdarzyć podczas transportu. Oferujemy państwu 5 mln złotych ubezpieczenia na całe wyposażenie fabryki podczas przenoszenia.

Kontakt z nami i wycena projektu:

Zapraszamy do skontaktowania się z nami i przesłania nam wypełnionego formularza zapytania. Nasi specjaliści skontaktują się z państwem i zaproponują wspólny termin rozpoczęcia relokacji.
Wszystkie ceny ustalamy indywidualnie – przyjeżdżamy na miejsce, przeprowadzamy inspekcję oraz ekspertyzę i sporządzamy wstępne informacje odnośnie cen, środki potrzebne na realizację projektu i ogólny plan całego procesu przenoszenia fabryki.