Dlaczego warto przenosić firmę na Słowację – przenoszenie firm / produkcji / fabryk

 

Coraz więcej słyszy się ostatnio o tym dlaczego warto przenosić firmę na Słowację. Wiele firm z polski decyduje się na przeniesienie swojej produkcji do naszych sąsiadów z południa ze względu na kilka istotnych kwestii, które odróżniają rynek polski od słowackiego.

 

Co sprawia, że rynek słowacki jest tak atrakcyjny dla polskich firm i produkcji?

 

Przede wszystkim jest to nieskomplikowana procedura rejestracji danej firmy w tym kraju. Jednocześnie czas oczekiwania na założenie spółki jest znacznie krótszy niż w przypadku Polski. Czas ten wynosi około 25 dni, czyli niecały miesiąc.

Dodatkowo istnieje możliwość załatwiania wszystkich spraw, a także kontaktowania się z urzędami za pomocą elektroniczną. Na Słowacji ponadto, zyski kapitałowe nie są opodatkowane.

Słowacja charakteryzuje się bardziej korzystnymi warunkami pracy oraz wynagrodzeń co spowodowane jest krótszym okresem urlopowym. Polskie firmy zwykle przyciągane są z powodu niskiego podatku dochodowego – 19%.

 

Jeśli są państwo zainteresowani przeniesieniem swojej firmy na Słowację to możemy zaoferować nasze wsparcie

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI – info@przenoszeniefabryk.pl

Nasza oferta przenoszenia fabryk za granicę to:

  • kompletny demontaż maszyn i urządzeń
  • demontaż całej fabryki
  • pakowanie maszyn i urządzeń
  • usługi dźwigowe
  • transport (ponadgabarytowy / łączony) całych fabryk
  • rozładunek i montaż maszyn i wyposażenia
  • testowanie i modernizowanie wyposażenia fabryk

Oprócz tego nasza firma zapewnia kompleksowe wsparcie i oferuje pomoc w zakresie tworzenia i zarządzania projektami przeprowadzek. Wszystkie nasze projekty są wykonywane przez naszych wykwalifikowanych projektantów i zarządzane przez inżynierów.

Nasze projekty, schematy i plany charakteryzują się możliwością dostosowania do każdego rodzaju zmian – są niezwykle elastyczne i nie powodują opóźnienia ukończenia danego projektu.

 

Dlaczego warto nam zaufać?

 

Ponieważ nasza działalność oferuje nie tylko dbałość o przenoszony towar, ale tez o reputację klienta. Korzystamy z najnowocześniejszych rozwiązań, które sprawiają, że przerwa w funkcjonowaniu fabryki ograniczona jest do minimum.

Ponadto, nasi monterzy maszyn i urządzeń zaoferują wsparcie w zakresie modernizacji i testowania maszyn i urządzeń zarówno w miejscu docelowym, jak też w magazynach podczas oczekiwania na transport.